Bulut Bulut

SONUÇLAR


AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanlığımız tarafından 3.sü düzenlenen Çocuk Gözünden Ramazan yarışmasının sonuçları açıklandı. İstanbul’un her alanından gelen bine yakın başvuru, jüri heyeti tarafından titizlikle değerlendirildi.

3 ayrı kategoride değerlendirmeye alınan başvurulardan, en başarılı 18 resime derecelendirme yapıldı. Ayrıca, jürinin tüm kategorilerden seçtiği toplam 81 resim teşvik ödülü almaya hak kazandı.

Yarışmamıza katılarak renklerini ve hayallerini bizimle paylaşan tüm çocuklarımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.




ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ ALANLAR




ANAOKULU


1. ELİF SU BAKIR

2. ERTUĞRUL ÖZTÜRK




İLKOKUL


1. MUSTAFA EMİN ERDOĞAN

2. İCLAL MENGİ




ORTAOKUL


1. SEVİLAY AYDIN

2. TUANA TORGUT




BAŞARI ÖDÜLÜ ALANLAR




ANAOKULU


1. MUHAMMET HAFİ NUMAN

2. YAVUZ SELİM BAYIR

3. SARE İNCİ PEKSÖZ

4. DERİN DENİZ




İLKOKUL


1. MERYEM TEKİNER

2. EZGİ KOÇ

3. CEMRE ÇABİK

4. MELİS ADA UYANIK




ORTAOKUL


1. ALİ EMİR ÇİĞDEM

2. ZEYNEP SİNEM ÖZCAN

3. ZEYNEP İLAY ŞAHİN

4. HATİCE GÜRSES




TEŞVİK ÖDÜLÜ ALANLAR




1. AHSEN DUA TAYFUR

2. AİŞE ASEL AYDOĞDU

3. AİŞE ERVA KARAYILAN

4. ALATTİN TOPAL

5. ALI EYMEN ÖZDEMİR

6. ARDA CAN KAYACAN

7. ASUDE SİMA TOPAL

8. ASYA YILMAZ

9. AYŞE EMİNE ÇAYLAK

10. AYŞE KEBABCI

11. BELİNAY NİSA ÖZHAN

12. BEREN SERRA BOZAN

13. BETÜL ATAŞ

14. BEYZA KAVRAZ

15. BİLGE NİLSU AYHAN

16. BURÇİN BABUR

17. BÜŞRA AKYILDIZ

18. BÜŞRA BERRAK

19. CEYLİN ŞALCI

20. ÇINAR ERDEM DEMİR

21. DEFNE ŞAHİN

22. EBRAR ALBAYRAK

23. ECRİN BURÇAK UYANIK

24. ELANUR BİÇER

25. ELİF NAZ OSMA

26. EMİR EVCİMEN

27. ERVA NAZ DEMİRCİ

28. ESLEM CANDAN

29. ESLEM DURU BOZDEMİR

30. ESMA METİN

31. ESMANUR SULU

32. ESNA ŞAHİN

33. EYLÜL ÇAĞLA YARALI

34. EYMEN DELİGÖZ

35. EYMEN EFE TAĞMAZ

36. EZO GÜNGÖR

37. FATIMA RUKİYE KOŞAR

38. GÖZDE YILDIZ

39. HACER BUSE GEMALMAZ

40. HANDE GÜRSES

41. HAYRÜNISA İKRA BALIK

42. HİRANUR BAŞ

43. HÜMEYRA ÜNLÜ

44. IRMAK ÇELİK

45. İLAYDA GÖZEM

46. LİNA ASLAN

47. LİVA SU SARI

48. MEDİNE GENCEL

49. MERYEM BAŞYURT

50. MERYEM LİKA

51. MERYEM SEMA BURAK

52. MEYRA ÇAKMAK

53. MEYRA DEMİR

54. MİNENUR GÜLTEKİN

55. MİRAÇ URAS DEMİREL

56. MİRAY GÜNAYDIN

57. NEHİR SUNA KURU

58. NİSA ÇELİK

59. NİSANUR BERK

60. OSMAN SAİD GÜNGÖR

61. ÖMER KEREM

62. PINAR DURGUN

63. PINAR METİN

64. SAİDEREN DELİGÖZ

65. SALİHA BERRA GÜNER

66. SERRA AĞCA

67. ŞENEL ERŞAHİN

68. ŞEVVAL ORHUN

69. TOUBA DABBAGH

70. YAĞIZ AYDIN

71. YAHYA SELİM ŞAHİN

72. ZEHRA DURU ŞEKER

73. ZEHRA USBURAK

74. ZEYNEP ÇORBACI

75. ZEYNEP MEVA KAYNAR

76. ZEYNEP SARE AYDIN

77. ZEYNEP SUDE YÜCEL

78. ZEYNEP TOPAL

79. ZEYNEP YILDIRIM

80. ZEYNEP YÜCEL

81. ZÜMRA NİSA ATICI

Sonuçlar